Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) [Lektor]Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) [Lektor]Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) [Lektor]

piątek, 11 maja 2012

0 Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) [Lektor]
Para przyjaciół wybiera się w podróż do Amsterdamu, by odnaleźć tam ukochaną jednego z nich. W samolocie zostają wzięci za terrorystów i trafiają do więzienia w Guantanamo. Harold Lee (John Cho) i Kumar Patel (Kal Penn) to para przyjaciół, która wybiera się w podróż do Holandii, gdzie jeden z nich zamierza wyznać miłość swojej ukochanej. Podczas lotu dochodzi do zaskakujących wydarzeń z ich udziałem, w efekcie których przyjaciele zostają uznani za terrorystów i zamiast w Amsterdamie lądują w Guantanamo na Kubie. I tak rozpoczyna się przygoda ich życia. Druga część - po O dwóch takich, co poszli w miasto - zwariowanych przygód Harolda i Kumara. Twórcy filmu, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg, ponownie obsadzili w rolach głównych Johna Cho (American Beauty, Odwrócić przeznaczenie, Star Trek) i Kala Penna (Wieczny student, Superman: Powrót), którzy dają z siebie wszystko, by widz ani przez chwilę się nie nudził.?


Tags: Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay 2008 Lektor
Date: 2012-05-11

Harold I Kumar Uciekają Z Guantanamo / Harold And Kumar Escape From Guantanamo Bay (2008) [Lektor]Możesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

najnowsze fimy 2012 Copyright © 2011 - |- Template by kursy i szkolenia warszawa - |- Powered by Blogger