2 dni w Nowym Jorku online 20122 dni w Nowym Jorku online 20122 dni w Nowym Jorku online 2012

sobota, 19 maja 2012

7 2 dni w Nowym Jorku online 2012


2 dni w Nowym Jorku online (2011) 2 Days in New York


Opis dystrybutora filmu 2 dni w Nowym Jorku online
„2 dni w Nowym Jorku” to owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja „Dwóch dni w Paryżu”. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo, nagrodzony na Festiwalu w Wenecji za kreację w „Essential Killing” Jerzego Skolimowskiego), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.


Opis filmu 2 dni w Nowym Jorku online na Filmweb.pl
Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja „Dwóch dni w Paryżu”, porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody’ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.


czas trwania: 1 godz. 31 min.
gatunek: Melodramat
premiera: 27 października 2011 (świat)
produkcja: Belgia, Francja, Niemcy, USA
reżyseria: Julie Delpy
scenariusz: Julie Delpy, Alexia Landeau

Zwiastun filmu 2 dni w Nowym Jorku online


Pełna wersja filmu 2 dni w Nowym Jorku online


Film online oglądaj online2 dni w Nowym Jorku online 2012Możesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


7 komentarze:

 1. I like this post, enjoyed this one thankyou for posting .

  OdpowiedzUsuń
 2. My husband loves to write and he love sports?He needs a part time job so he was wonder if he can get paid doing what he love. How can he get paid blogging or writing about sports?. Thanks,He love and know allot about soccer or futball,and american football..

  OdpowiedzUsuń
 3. How to reduce the number of feed headlines in Blogger?

  OdpowiedzUsuń
 4. How can I add a hit counter to my blogger blog? Detailed instructions would be appreciated. I searched counter on google and i can get this html code but i dont know what to do with it. Thanks!.

  OdpowiedzUsuń

 

najnowsze fimy 2012 Copyright © 2011 - |- Template by kursy i szkolenia warszawa - |- Powered by Blogger