Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - Część 2 / Flickan som lekte med elden - Part 2 (2009) lektorMillennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - Część 2 / Flickan som lekte med elden - Part 2 (2009) lektorMillennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - Część 2 / Flickan som lekte med elden - Part 2 (2009) lektor

czwartek, 3 maja 2012

0 Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - Część 2 / Flickan som lekte med elden - Part 2 (2009) lektor
W kolejnej, po "Mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet", części trylogii Millennium główną bohaterką jest Lisbeth Salander. Seria brutalnych morderstw wywoluje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą postanawia raz na zawsze się rozprawić. Dwoje dziennikarzy (Dag i Mia) wpada na trop dobrze zorganizowanej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele osób które są w to zamieszane jest postawionych bardzo wysoko w szczeblach społeczeństwa. Kiedy dziennikarze zostają zamordowani główną podejrzaną jest pani Salander, Blomkvist postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. To co odkryje jest przerażające.


Tags: Millennium dziewczyna 2009 lektor
Date: 2012-05-03

Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - Część 2 / Flickan som lekte med elden - Part 2 (2009) lektorMożesz także pobrać film na dysk:

Czas pobierania: ok 15 minut (17 Mbit/s)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

najnowsze fimy 2012 Copyright © 2011 - |- Template by kursy i szkolenia warszawa - |- Powered by Blogger